USD
nl nl Nederlands
Jomtien Beach
Vervoer
Metro

19 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Mermaid Beach Resort - 100M To Beach, Saltwater Pool & Beergarden

    Mermaid Beach Resort - 100M To Beach, Saltwater Pool & Beergarden

    Resort

    Goed

    (1915 beoordelingen)

    7.6
    Dit Mermaid Beach Resort - 100M To Beach, Saltwater Pool & Beergarden Jomtien Beach met 4 sterren is gelegen op afstand van 2 km van de Thepprasit Markt en binnen een korte wandeling van 14 minuten…

    vanaf

    US$ 30 per één nacht

  • Centara Life Maris Resort Jomtien

    Centara Life Maris Resort Jomtien

    Resort

    Goed

    (1115 beoordelingen)

    7.6
    Centara Life Maris Resort Jomtien ligt op slechts 1 km verwijderd van het Tijgerpark en beschikt over een wifi in openbare gebieden. Gasten kunnen restaurant Reflection en de zwembadbar bezoeken in…

    vanaf

    US$ 42 per één nacht

  • Grand Jomtien Palace Hotel

    Grand Jomtien Palace Hotel

    Hotel

    Goed

    (506 beoordelingen)

    7
    Het Grand Jomtien Palace Hotel met 4 sterren ligt op minder dan 350 meter verwijderd van Jomtien Beach en heeft 199 kamers met modern comfort. Dit hotel, gesitueerd op afstand van 2 km van het…

    vanaf

    US$ 35 per één nacht

  • The TJ Hotel Jomtien

    The TJ Hotel Jomtien

    Hotel

    Uitstekend

    (1623 beoordelingen)

    8.8
    Dit The Tj Hotel Pattaya Jomtien Beach met 4 sterren ligt binnen 10 minuten rijden van de Thepprasit Markt en beschikt over een buitenzwembad en een wellnesscentrum.

    vanaf

    US$ 33 per één nacht

  • The Sala Pattaya

    The Sala Pattaya

    Hotel

    Uitstekend

    (153 beoordelingen)

    9
    Dit comfortabele The Sala Pattaya Hotel Jomtien Beach met 4 sterren De Neuve ligt op 1 km van Jomtien Beach en biedt de recreatieve voorzieningen en BBQ-voorzieningen. Dit hotel beschikt over zowel…

    vanaf

    US$ 71 per één nacht

  • Zand Morada Pattaya

    Zand Morada Pattaya

    Hotel

    Goed

    (432 beoordelingen)

    7.6
    Gelegen vlakbij de Pattaya Park Tower, 4 km verwijderd van het Pattaya Dolphin World, biedt dit fantastische Zand Morada Pattaya Jomtien Beach hotel met 4 sterren een verwarmd zwembad aan zijn gasten…

    vanaf

    US$ 51 per één nacht

  • Lawinta Hotel Pattaya

    Lawinta Hotel Pattaya

    Hotel

    Uitstekend

    (687 beoordelingen)

    8.2
    Het Lawinta Hotel Pattaya Jomtien Beach met 4 sterren is gelegen op ongeveer 1 km van het Dongtan-strand en op 25-minuten loopafstand van de Thepprasit Markt. Dit comfortabele hotel beschikt over een…

    vanaf

    US$ 28 per één nacht

  • Sea Crest By Jomtien

    Sea Crest By Jomtien

    Hotel

    Goed

    (321 beoordelingen)

    7.6
    Dit fantastische Sea Crest By Jomtien Hotel, dat op afstand van 3 km tot de Thepprasit Markt ligt, beschikt over een Wi-Fi in de hele accommodatie en openbare parkeergelegenheid ter plaatse. Dit 4…

    vanaf

    US$ 31 per één nacht

  • Jomtien Hisotel

    Jomtien Hisotel

    Hotel

    Goed

    (491 beoordelingen)

    7.4
    Jomtien Hisotel hotel met 99 kamers ligt op 5 minuten wandelafstand van Jomtien Beach en biedt gasten een zwembad. Dit comfortabele 4-sterrenhotel beschikt over 6 winkels en het Million Years Stone…

    vanaf

    US$ 17 per één nacht

  • Jomtien Thani Hotel

    Jomtien Thani Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (609 beoordelingen)

    8.8
    Jomtien Thani Hotel met 271 kamers ligt op 10-minuten rijden van Uitzichtpunt van Pattaya en beschikt over een zwembad en een wellnesscentrum. Dit 4-sterrenhotel beschikt over een zwembadbar en heeft…

    vanaf

    US$ 27 per één nacht

  • Paragon Suites Resort

    Paragon Suites Resort

    Hotel

    Uitstekend

    (422 beoordelingen)

    8.4
    Dit comfortabele Paragon Suites Resort Jomtien Beach met 4 sterren is gelegen maar 600 meter afstand van de Chang Thai Thappraya Safari en op afstand van 2 km van het Dongtan-strand. Er is een…

    vanaf

    US$ 23 per één nacht

  • Beach Gallery House

    Beach Gallery House

    Herberg

    Uitstekend

    (266 beoordelingen)

    8.8
    Dit comfortabele Beach Gallery House Jomtien Beach hotel met 4 sterren is gesitueerd in Jomtien Beach op 3 km van het Dongtan-strand en biedt een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is. De…

    vanaf

    US$ 55 per één nacht

  • Royal Heritage Pavilion, Jomtien

    Royal Heritage Pavilion, Jomtien

    Hotel

    Goed

    (83 beoordelingen)

    7.4
    Het comfortabele Royal Heritage Pavilion, Jomtien hotel met 4 sterren ligt vlak bij de Pattaya Park Tower en op 7 minuten wandelen van de Planet Earth Beach Club en beschikt over een zwembad waar…

    vanaf

    US$ 44 per één nacht

  • Avila Resort Pattaya

    Avila Resort Pattaya

    Resort

    Goed

    (51 beoordelingen)

    7.8
    Het Avila Resort Pattaya Jomtien Beach met 4 sterren ligt binnen 450 meter verwijderd van het Boonkanjanaram Meditatiecentrum en biedt een zwembad aan. Dit resort heeft Aziatische restaurant, dat…

    vanaf

    US$ 32 per één nacht

  • Jomtien Beach Penthouses Condo

    Jomtien Beach Penthouses Condo

    Aparthotel

    Uitstekend

    (85 beoordelingen)

    9.4
    Dit comfortabele Jomtien Beach Penthouses Condo hotel ligt op 5 minuten loopafstand van de Jomtien Night Plaza en beschikt over een buitenzwembad en een terras. Een aparthotel verleidt gasten met een…

    vanaf

    US$ 63 per één nacht

  • Marine Beach Hotel Pattaya - Sha Plus

    Marine Beach Hotel Pattaya - Sha Plus

    Hotel

    Uitstekend

    (68 beoordelingen)

    8.2
    Het comfortabele Marine Beach Hotel Pattaya - Sha Plus Jomtien Beach met 4 sterren met wifi in openbare gebieden biedt accommodatie op 3 km afstand van het Dongtan-strand. Tijdens uw verblijf in het…

    vanaf

    US$ 69 per één nacht

  • Sonia Residence - Sha Extra Plus

    Sonia Residence - Sha Extra Plus

    Hotel

    Goed

    (49 beoordelingen)

    6.6
    Sonia Residence - Sha Extra Plus Jomtien Beach hotel is gesitueerd in Jomtien Beach op 4 km afstand van het Dongtan-strand en biedt een zwembad. Alle gasten kunnen gebruik maken van wifi in de kamers…

    vanaf

    US$ 43 per één nacht

  • The Now Hotel

    The Now Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (143 beoordelingen)

    8.2
    Het The Now Hotel Jomtien Beach met 4 sterren is op 15 minuten rjden weg van Pattaya Walking Street gesitueerd en biedt een middelgrote lobby met kranten. Het prachtige hotel in Jomtien Beach…

    vanaf

    US$ 60 per één nacht

  • Bear’S Den Hotel Pattaya

    Bear’S Den Hotel Pattaya

    Hotel

    Goed

    (45 beoordelingen)

    7.4
    Dit comfortabele Bear'S Den Hotel Pattaya Jomtien Beach is op afstand van 2 km tot de Pattaya Park Tower en biedt een zwembad en Wi-Fi in openbare gebieden. Dit 4-sterrenhotel, gelegen op zo'n dan 10…

    vanaf

    US$ 45 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Jomtien Beach

Jomtien Beach biedt een verscheidenheid aan accommodaties met maar liefst 1444 hotels. De meeste zijn te vinden in de populaire wijken nabij het strand. Hier vind je vooral 3-sterren hotels gemiddeld rond de €30 per nacht en 5-sterren hotels voor ongeveer €100. Onlangs zijn er enkele nieuwe hotels geopend, zoals het luxe "Siam Beach Resort", dat zich onderscheidt door zijn moderne ontwerpen en uitstekende spa-faciliteiten. Verken en boek eenvoudig via ons platform om de perfecte plek voor je verblijf te vinden!

Waar te verblijven in Jomtien Beach - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Grand Jomtien Palace Hotel

Lawinta Hotel Pattaya

Jomtien Plaza Residence

* Deze omgeving biedt ruime hotels en appartementen met gezinsvriendelijke voorzieningen.

* Er zijn verschillende speeltuinen en strandactiviteiten geschikt voor kinderen.

* Dichtbij keuze uit restaurants die kindvriendelijke menu's aanbieden.

Voor gezinnen is het gebied rond Jomtien Beach de ideale keuze.

D Varee Jomtien Beach

Scandia Beach Hotel

The Pat Hotel

* Het heeft goede connectiviteit met de nabijgelegen steden en zakelijke centra.

* Hier vind je verschillende hotels die conferentie- en vergaderfaciliteiten aanbieden.

* De nabijheid van restaurants en cafés zorgt voor snelle en gemakkelijke zakenlunches.

Voor zakenreizigers is het centrum van Jomtien Beach een slimme keuze.

Nirvana Boutique Suites

Fifth Pattaya Jomtien

Chang Charlie Inn, Boutique

* Deze hotels zorgen voor een sociale sfeer waar je gemakkelijk nieuwe mensen kunt ontmoeten.

* Het zijn vaak unieke en artistieke accommodaties die uitnodigen tot verkenning.

* Dichtbij het strand en verschillende activiteiten, perfect voor individuele avonturen.

Solo reizigers kunnen het beste de boetiekhotels in de omgeving overwegen.

The TJ Hotel Jomtien

D@Sea Hotel

Centara Life Maris Resort Jomtien

* Luxe hotels bieden privacy en romantische voorzieningen zoals spa's en dinermogelijkheden.

* De prachtige uitzichten en rustige stranden creëren een perfecte sfeer voor koppels.

* Dichtbij milieuvriendelijke plaatsen voor romantische wandelingen, zoals de promenades.

Stellen die een romantisch uitje willen, moeten het luxe hotelgebied overwegen.

Scandia Beach Hotel

Villa Navin

Aiyaree Place Hotel Sha Plus

* Je vindt er veel goedkope eetgelegenheden en betaalbare hotels.

* De levendige markt biedt diverse lokale producten en souvenirs voor een schappelijke prijs.

* Dit gebied zorgt voor een authentieke ervaring zonder de bank te breken.

Voor budgetreizigers is het areaal rondom Jomtien Night Market ideaal.

Jomtien Beach Tips Die Je Moet Weten

* Boek tussen het laagseizoen (mei-oktober) voor de beste aanbiedingen en vermijd de hoge prijzen tijdens het hoogseizoen (december-april).

* Houd rekening met festivals zoals Songkran (vijfde tot vijftiende april) en Loy Krathong (oktober/november), die de beschikbaarheid en prijzen beïnvloeden.

* Je kunt Jomtien Beach bereiken met een taxi of het lokale Songthaew-systeem, waarbij een rit meestal tussen de $1 en $3 kost.

* Bespaar op eten door lokale eetstalletjes te proberen en kijk uit naar happy hour-deals in restaurants.

* Wees voorzichtig in minder drukke gebieden 's nachts, vooral aan afgelegen stranden en steegjes.

Frequently asked question

Welke hotels in Jomtien Beach bieden directe toegang tot het strand?

Hotels zoals D Varee Jomtien Beach en Grand Jomtien Palace Hotel bieden eenvoudige toegang tot de prachtige stranden van Jomtien.

Waar kunnen we hotels vinden met uitzicht op zee?

Hotels zoals The TJ Hotel Jomtien en Centara Life Maris Resort Jomtien staan bekend om hun spectaculaire uitzichten op de Golf van Thailand.

Welke hotels liggen dicht bij populaire attracties in Jomtien Beach?

Hotels zoals D@Sea Hotel en Nirvana Boutique Suites bevinden zich in de buurt van attracties zoals Jomtien Night Market en Underwater World Pattaya.

Zijn er hotels in Jomtien Beach die avontuurlijke activiteiten organiseren?

Familievriendelijke hotels, zoals Lawinta Hotel Pattaya, bieden gemakkelijke toegang tot watersportactiviteiten zoals jetskiën en parasailing.

Wanneer is de beste tijd om hotels in Jomtien Beach te boeken?

Het laagseizoen tussen mei en oktober biedt vaak betere deals en minder drukte, perfect voor reizigers die op zoek zijn naar een ontspannen ervaring.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0